Elfėja – mažųjų Elfų ir Fėjų šalis.

Tai šviesus, erdvus ir jaukus žaidimų kambarys Panevėžyje skirtas pramogauti Jūsų vaikams ir Jums!

Tai net 130 kv. m erdvė pramogavimui vaikams nuo 1 iki 10 m. su dviejų aukštų žaidimų aikštele: batutas, linguojantis tiltas, čiuožykla, kamuoliukų jūra, 2 m aukščio kopinėjimo siena. Vaikus džiugina mediniai ekologiški žaislai, žaidimai „Xbox“, karaokė ir kt.

Tai neužmirštamos vaikų šventės, išskirtiniai teminiai gimtadieniai, edukaciniai užsiėmimai ir įvairūs renginiai. Vienu metu telpa iki 25 vaikų. Jūsų patogumui ir privatumui įrengta „Pokylių Pilis“. Bendradarbiaujame su vaikų darželiais ir mokyklomis, organizuojant renginius ir šventes (Kalėdas, išleistuves iš darželio, pradinės mokyklos).

Tai nuotaikingi, linksmi šventės vedėjai, animatoriai, kurie šventę paverčia įsimintina. Pasakos ar animacinio filmuko personažas pagal Jūsų pageidavimus gali išpiešti vaikučių veidukus ar padaryti blizgias tatuiruotes.

Tai taip pat platus papildomų paslaugų asortimentas – pasirūpinsime teminiais kvietimais, šventiniais diplomais vaikams, šventės programa, vienkartiniais teminiais indais, dekoravimu, helio balionais, milžiniškais muilo burbulais ir gražiausių šventės akimirkų įamžinimu...

Kartu pildykime vaikų svajones!