Elfėja – mažųjų Elfų ir Fėjų šalis.

Tai šviesus, erdvus ir jaukus žaidimų kambarys Panevėžyje skirtas pramogauti Jūsų vaikams ir Jums!

Tai net 130 kv. m erdvė pramogavimui vaikams nuo 1 iki 10 m. su dviejų aukštų žaidimų aikštele: batutas, linguojantis tiltas, čiuožykla, kamuoliukų jūra, 2 m aukščio kopinėjimo siena. Vaikus džiugina mediniai ekologiški žaislai, žaidimai „Xbox“, karaokė ir kt.

Tai neužmirštamos vaikų šventės, išskirtiniai teminiai gimtadieniai, edukaciniai užsiėmimai ir įvairūs renginiai. Vienu metu telpa iki 25 vaikų. Jūsų patogumui ir privatumui įrengta „Pokylių Pilis“. Bendradarbiaujame su vaikų darželiais ir mokyklomis, organizuojant renginius ir šventes (Kalėdas, išleistuves iš darželio, pradinės mokyklos).

Tai nuotaikingi, linksmi šventės vedėjai, animatoriai, kurie šventę paverčia įsimintina. Pasakos ar animacinio filmuko personažas pagal Jūsų pageidavimus gali išpiešti vaikučių veidukus ar padaryti blizgias tatuiruotes.

Tai taip pat platus papildomų paslaugų asortimentas – pasirūpinsime teminiais kvietimais, šventiniais diplomais vaikams, šventės programa, vienkartiniais teminiais indais, dekoravimu, helio balionais, milžiniškais muilo burbulais ir gražiausių šventės akimirkų įamžinimu...


Kartu pildykime vaikų svajones!

Studijos „Elfėja“ taisyklės

1. Šios taisyklės privalomos visiems asmenims, kurie lankosi studijoje „Elfėja“.

2. Studijoje gali lankytis tik sveiki vaikai.

3. Už vaikų priežiūrą ir saugumą atsakingi vaikus lydintys asmenys. Jie privalo žinoti ir informuoti jų priežiūroje esančius vaikus, kad privaloma tausoti studijos inventorių, žaislus, saugoti, kad nepadarytų žalos sau ir kitiems čia esantiems vaikams.

4. Studijoje vaikams ir suaugusiesiems draudžiama būti su lauko avalyne.

5. Norint įsinešti kūdikių priežiūros priemones (vežimus, lopšius, nešynes), privaloma suderinti su personalu.

6. Draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus, išskyrus užsakomų vaikų švenčių metu. Studijoje „Elfėja“ įsigytus ar švenčiant atsineštus maisto produktus ir gėrimus galima valgyti ir gerti tik „Pokylių pilyje“, į žaidimų aikštelę maistą neštis draudžiama.

7. Privaloma laikytis švetės rezervacijos metu užsakyto laiko. Užsakovai gali atvykti 10–15 min prieš šventės pradžią. Svečių išlydėjimui pradėti ruoštis likus taip pat 10–15 min iki šventės pabaigos ir kambarį atlaisvinti sutartu laiku. Priešingu atveju skaičiuojami viršvalandžiai.

8. Stikliniai indai, įrankiai ar dekoracijos, kuriuos gavote šventės metu, lieka studijoje. Rodykime vaikučiams pavyzdį ir „Pokylių pilį“ palikime tvarkingą.

9. Norint studijoje naudoti torto fejerverkus, konfeti ar pinjatas, privaloma suderinti su personalu. Rodykime vaikučiams pavyzdį ir „Pokylių pilį“ palikime tvarkingą.

10. Šventės metu pageidaujant papildomų paslaugų, reikia pranešti studijos „Elfėja“ personalui.

11. Primename, kad žaidimų aikštelė skirta vaikams iki 12 m. Tėvams leidžiama ant jos lipti tik esant būtinybei, lydint vaikus iki 2 metų.

12. Siekiant užtikrinti vaikų saugumą, į dviaukštę žaidimų aikštelę draudžiama neštis kietų daiktų: medinius žaislus, vežimėlius ar kt. Čiuožykla skirta nučiuožti, tiltas – pereiti, batutas – šokinėti (vienu metu iki 4 vaikų).

13. Padėkime vaikučiams mokytis tvarkos. Būtų smagu, kad kamuoliukai liktų žaidimų aikštelės baseine.

14. Vaikus nuo 3 metų galima palikti studijos darbuotojo priežiūrai. Tačiau jiems nėra teikiamos įprastinės vaikų higienos ar auklėjimo paslaugos, tik vaikų pramogų ar užimtumo organizavimas.

15. Paliekant vaiką darbuotojo priežiūrai, vaiką lydintis asmuo pats įvertina, ar vaiko sveikatos būklė leidžia jam būti studijoje.

16. Jei vaikai nederamai elgiasi (laužo, ardo žaislus, inventorių), kelia pavojų savo ar kitų vaikų saugumui, studijos personalas turi teisę juos sudrausminti.

17. Už sugadintą įrangą, inventorių, žaislus, indus, kitą turtinę ir neturtinę žalą atsako vaikus lydintys asmenys ir privalo atlyginti nuostolius.

18. Studija neatsako už vaikų, lankytojų paliktų daiktų praradimą ar sugadinimą.

19. Apmokant už paslaugas grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu, patvirtinama, kad sutinkama su studijos „Elfėja“ vidaus taisyklėmis. Lankytojams susimokėjus už paslaugas, bet jomis nepasinaudojus, sumokėti pinigai nėra grąžinami.