Kviečiame „Elfėjoje“ švęsti vaikų šventes (gimtadienius, krikštynas, išleistuves iš darželio, pradinės mokyklos, kalėdinį vakarėlį ir kt.).

Šventės metu mūsų studija rezervuojama Jums ir Jūsų svečiams. Vienu metu telpa iki 25 vaikų. Patogumui ir privatumui įrengta „Pokylių Pilis“, kurioje net du stalai užkandžiams ir iki 20 sėdimų vietų. Vienas stalas skirtas tėvelių vaišėms, kitas – vaikučių. Ergonomiškas vaikų stalas lengvai transformuojamas į keletą staliukų.

Bendradarbiaujame su vaikų darželiais ir mokyklomis, organizuojant renginius ir šventes (Kalėdas, Užgavėnes, išleistuves iš darželio, pradinės mokyklos).

Tad pas mus vaikai ne tik žais, dūks, jaukioje aplinkoje užpūs torto žvakutes, bet tikrai įsimintinai atšvęs savo dieną. Kadangi kieme turime nuosavą aikštelę, tad yra galimybė šventės metu iškilmingai paleisti į dangų mūsų prekiaujamus helio balionus arba nustebinti svečius milžiniškais muilo burbulais!

Be to mielai pasirūpinsime Jūsų vaiko šventės dekoravimu, vaišėmis, programa ar svarbiausių akimirkų įamžinimu. Jūsų pageidavimu galima įvairi šventės trukmė, kuri derinama individualiai.