Išpildykite savo vaiko svajonę – švęskite „Elfėjoje“ teminį gimtadienį

Kiekvienas vaikas turi savo mylimiausią pasakos personažą ar animacinio filmuko herojų. O gal vaikas susidomėjęs konkrečia profesija ar susižavėjęs tam tikra spalva. Tai puiki idėja teminiam gimtadieniui, kad šventė taptų neužmirštama... Siūlome šios idėjos įgyvendinimą patikėti mums.  Pagal šventės temą papuošime „Pokylių Pilį“ ir šventinį stalą, įamžinsime gražiausias akimirkas. Tačiau svarbiausias teminio gimtadienio akcentas – svečias – gimtadienio temą atitinkantis personažas su linksma programėle.

Siūlome labai platų teminių gimtadienių pasirinkimą. Mergaičių labiausiai pageidaujami teminiai gimtadieniai – tai fėjų, princesių, balerinų, „Ledo šalies“, „Monstrių vidurinės“, Pelytės Minės, Katytės Kitės, Mažųjų Ponių tema. Berniukams galime pasiūlyti piratų, kaubojų, riterių, Vėžliukų Nindzių, Žmogaus Voro ir kitus teminius gimtadienius. Tiek berniukams, tiek mergaitėms labai patinka Smurfiukų, Pakalikų, Moksliukų, Lego gimtadieniai. O patiems mažiausiems siūlome surengti Kakės Makės, Bitutės Majos, boružėlių, drugelių, gyvūnėlių ar dinozauriukų tema. O jei turite savo pageidavimų, mielai įgyvendinsime ir juos.

Taip pat galime pasirūpinti teminiais kvietimais į Jūsų vaiko šventę. O jei norite parodyti išskirtinį dėmesį kiekvienam gimtadienio dalyviui įteikite jiems mūsų paruoštus šventinius diplomus.


Kviečiame pasinaudoti specialiu teminio gimtadienio VIP pasiūlymu, kurį sudaro: